нови пристигнувања

Зошто да не одберете нас

  • 12 (1)
  • 12 (2)
  • 12 (3)

добредојде во нашата компанија

Шенжен град Dexingming технологија Co.Ltd. е професионална производителот, кој е специјализирана за производство на разни СТП кожа и предмети за таблет компјутер, мобилен телефон. Сопственик на напредна технологија и R & D тим на високо-технолошки, професионални инженери, целосна и научен систем за управување со квалитет и ентузијастички и пациентот по продажба на услуги. Секој тим во Dexingming придонесува нивните напори да ја направиме нашата компанија посилно и конкурентни. Ние продолжи да обезбедува револуционерни производи за клиентите, добредојде Персоналните ОЕМ и ODM.
Со повеќе од 10 години developing.Quality е нашата култура, клиент ОЕМ или ODM цел се добредојдени, ние сме, исто така, ќе обезбеди побрза и подобра услуга за клиентите


WhatsApp Онлајн Chat!