arritje të reja

pse na zgjodhet ne

  • 12 (1)
  • 12 (2)
  • 12 (3)

mirëpritur për kompaninë tonë

Qyteti Shenzhen Teknologjia Dexingming Co.Ltd. profesional është një prodhues që është e specializuar në prodhimin e ndryshme të lëkurë dhe UP raste për PC tabletë, telefonin celular. Zotërojnë teknologji të përparuar dhe një të teknologjisë së lartë R & D ekip, inxhinierë profesionale, një sistem të plotë dhe shkencor të menaxhimit të cilësisë dhe entuziast dhe pacientit pas shitjes shërbimi. Çdo ekip në Dexingming kontribuon përpjekjet e tyre për të bërë kompaninë tonë më të fortë dhe konkurruese. Ne të vazhdojë të ofrojë produkte revolucionare për konsumatorët, të mirëpritur Përshtatje OEM & ODM.
Me më shumë se 10 vjet developing.Quality është tonë kultura, OEM klientit apo rendit ODM janë të mirëpritur, ne jemi gjithashtu ofrojnë më të shpejtë dhe shërbim më të mirë për klientët


WhatsApp Online Chat!