7 "të 8" tabletë Rasti lëkure universal rrokullisje carring rast me rrip sup

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Size: 8", 22.7cm*17cm*2.7cm Material: PU Width: 17 cm Length: 22.7 cm Brand Name: DESIMON Model Number: DXM-PP0297 Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Comp...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Size:
  8 ", 22.7cm * 17cm * 2.7cm
  materiali:
  PU
  gjerësia:
  17 cm
  Length:
  22.7 cm
  Emri Markë:
  DESIMON
  Numri Modeli:
  DXM-PP0297
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, China (Mainland)
  Compatible Markë:
  Samsung, Apple, Amazon
  Lloji:
  7 "në 8" tabletë rast universale
  Style:
  rast universal me rrip sup
  Ngjyrë:
  Kafe, vjollcë, rozë, blu, e kuqe, e bardhë, e zezë, etj
  Speciale:
  Përshtatur për të gjithë pc 7 inç në 8 inç tabletë
  MOQ:
  100 PCS, rendi Welcome mostër
  funksioni:
  Mbroni PC tuaj tabletë nga zeroja, pluhuri, uji, përplasem, etj
  OEM / ODM:
  po
  Emri i produktit:
  7 "të 8" tabletë rast universal lëkurë flip carring rastit

  Furnizimi Aftësia
  100000 Copë / copë në muaj
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  Një copë në një qese PP, 200 copë në një kuti kartoni.
  port
  Shenzhen

  7 "të 8" tabletë Rasti lëkure universal rrokullisje carring rast me rrip sup                       

  1.Senior PU lëkurë jashtme me imitojë microfiber të butë rreshtim brendshme

      

  2.Folio qëndrojë, qëndron deri të përkryer për të shikuar filmin dhe shtypni

   

  3. Mirë se vini për të porositur mostrat për vlerësimin tuaj 

   

  4. Të gjitha produktet janë zhdukur strikte për provë nga QC tonë me përvojë para se të dërgesës  

   

  5.Factory direkt shitje, çmimeve konkurruese

   

  6.Cooperate me forwarder mallrave të mirë, të ruajtur koston e ofrimit të, veçanërisht për qëllim mostër

   

  7.Welcome OEM & ODM

   

  Emri i produktit:

  7 "të 8" tabletë Rasti lëkure universal rrokullisje carring rast me rrip sup               

  Item Nr .: DXM-PP0297
  materiali: lëkurë PU për sipërfaqe të jashtme, microfibre imitoi për sipërfaqe brenda
  MOQ: 200pcs, rendi i mirëpritur mostër
  Ngjyrat: kuqe, rozë, purple, jeshile, u rrit e kuqe, portokalli, blu dhe kështu me radhë
  paketimi: polybag, qese letre apo qese customed
  Koha e dërgimit: 3-7 ditë, në bazë të sasisë tuaj rendit
  Metoda e transportit: DHL, UPS, FEDEX, EMS.it varet nga kërkesat tuaja
  shërbimit: OEM, ODM janë shumë të mirëpritur
  Kushtet e pagesës: T / T, Western Union, paypal
  Tarifa mostër: 1-3 mostrat janë ngarkuar të lirë, kur është në magazinë, në qoftë se ju keni qëllim të madh, por mallrave është mbi ty.
     
     

   

  Hi, shoku im i dashur, të mirëpritur të vizitoni faqen tonë të internetit.

  Hetim tani! OEM & ODM urdhra!

  Ne do të furnizojë ju produktet më të mira dhe shërbim! 

  Tjera Details:

   

  1. Mostrat

  1) Mostrat nuk janë të lira për klientët e rinj. Kështu që ju lutemi të paguajnë për koston e transportit detar dhe kosto mostër. 

  2) Për harton në dispozicion, ne mund të ju dërgojë samples.As falas ne kemi konfirmuar rendin.

    

  2. Transporti
  1) mënyrë të vogla: Duke shprehur, DHL / UPS / Fedex / EMS, etj
  2) Urdhri Large: nga deti apo nga ajri
  3) Zgjidhni mënyrën më të mirë dhe convinient për nevojën tuaj

   

  3. Tregu ynë kryesor

  Amerika e Veriut, Evropë, Oqeania, në mes të Lindjes, Azia Lindore.

    

  4. Rreth pagesës 

  Ne pranojmë T / T (transferimi Bank)

  Western Union

  PayPal (duhet të paguajnë për disa taksave)

  Për sasi të vogël, ne sugjerojmë paguani me PayPal

   

  5. Na kontaktoni:  

  1) Nëse ka ndonjë problem me porosinë tuaj, ju lutemi na kontaktoni sa më shpejt të jetë e mundur me anë të sistemit të tregtisë menaxher mesazheve ose email kështu që ne mund të korrigjuar problemin; Ne do të përgjigjen brenda 1 dite pune (festat publike përjashtohen).

  2) punojnë me orë: nga e hëna-shtunën 

  3) Në qoftë se ju nuk keni marrë një përgjigje email brenda 2 ditëve të punës për të fituar një ankand, ju lutem kontrolloni ju filtra spam janë njohur ndonjëherë Bock emailet tona.

   

  6.Return & Rimbursim Politika:

   1) Ne plotësisht të garantuar artikujt tonë. Të gjitha prodhimet janë krejt të re nga prodhuesi përveç nëse specifikohet ndryshe në mënyrë të qartë në përshkrimin.  

  2) Të gjitha kthimet, qoftë për produktet e dëmtuar ose përndryshe, duhet të para-autorizuar nga ne. Ju lutem na kontaktoni për të marrë miratimin dhe adresën e kthimit para se të anijeve pika kthyer.

   

  Rreth nesh:

  1. prodhues fabrika, çmimin më të mirë, e pranojmë për mostër si një gjykim.

   

  2. ne kemi designers profesionale, inxhinierë, ne mund të ju japin shërbimin më të mirë në kohë nëse keni ndonjë kërkesë tjetër.

   

  3.Eco-friendly, 100% PC + lëndë e parë silikoni.

   

  ofrimit 4.Fast, 3 ditë për mostrat, 7-10 ditë rendi pas paymen tuaja.

   

  5.OEM / ODM është shumë i mirëpritur, në rastin iPad, rast telefon dhe rasti tjetër telefoni celular. 

   

  6.Creative kohë, ne i kushtoj vëmendje për R & D produkte të reja sipas modës së re dhe kërkesat e konsumatorëve tonë, kështu që ne gjithmonë kemi produkte të fundit dhe në modë.

   

   

   

   

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!