Style Fashion Wallet Për Asus ZenFone 2 Folio lëkure këllëf revoleje mëngë Rasti Cover

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Brand Name: Desimon Compatible Brand: for Asus zenfone 2, For Asus ZenFone 2 Case Model Number: DXM-CP0663 Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Logo: Customized Pattern: Second layer leather Business t...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Emri Markë:
  Desimon
  Compatible Markë:
  për Asus Zenfone 2, Për Asus Zenfone 2 Rasti
  Numri Modeli:
  DXM-CP0663
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, China (Mainland)
  Logo:
  customized
  model:
  lëkurë shtresa e dytë
  Lloji i biznesit:
  prodhues fabrikë në Shenzhen
  funksioni:
  Mbroni telefonin nga shoku, scratches, konsumuarit, etj poshtër
  Style:
  Lëkure këllëf revoleje mbuluar mëngë rast për Asus Zenfone 2
  Delivery:
  3-5 ditë pas pagesës
  MOQ:
  50pcs
  QC:
  Strictly Test një nga një
  OEM / ODM:
  po

  Furnizimi Aftësia
  100000 Copë / copë në muaj për Asus Zenfone 2 rastit
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  port
  Shenzhen

    Style Fashion Wallet Për Asus ZenFone 2 Folio lëkure këllëf revoleje mëngë Rasti Cover

  tipar

   

  1. furnizuesi Trade Assurance, furnizuesi 3 vjet Gold në Alibaba.

  2. Vlerësimi Furnizuesi ka qenë vlerësuar nga TUV Rheinland.

  3. dhurata të mira për shitje, për dhuratave të biznesit, promo, me shumicë, përdorimin e përditshme.

  4. dizajn delikate, zejtari gjobë, me cilësi të lartë, çmim të arsyeshëm, ofrimit të shpejtë. 

  5.  Bashkëpunon me forwarder mallrave të mirë, të ruajtur koston e ofrimit të, mund të bëjë derë më derë anijeve për mostrat dhe qëllim të vogël.

  përshkrim i produktit

   

  parametër
  Emri i produktit Për Asus ZenFone 2 Folio lëkure këllëf revoleje mëngë Rasti Cover

  madhësi

  5.5 inç
  material lëkurë shtresa e dytë
  moq 50pcs / mirëpritur qëllim gjyq.
  Ngjyrë B mungesa, të bardhë, kafe, e kuqe, të purpurt, portokalli, blu, jeshile, u rrit, rozë, të mirëpritur të përshtatur
  pajtueshmëri për Asus ZenFone 2 rastit 
  Cfare ka me shume style njëjtë për iPhone 6/6 + 5 / 5s, për Samsung S6 / S6 edge S5 / S5 mini Shënim 2 3 4 etj
  funksion Anti-pluhur, zbukuruar dhe mbrojtjen e
  OEM / ODM

  1.Support 

  2.A S ipas kërkesës tuaj, shtypjen logo vetë konsumatorëve ose paketë customized

  shërbim

  paketë 1) Sigurimi kuti për dhuratë, nëse është e nevojshme.
  2) paketim mirëpritur konsumatorit. 
  3) 1pcs në 1 qese poli, 200 cope ne nje kuti.
  4) Polifonik qese brenda, kartoni paketim jashtë anën.
  pagesë
  T / T, PayPal, Western Union, etj
  Shipping
  Nga deti, nga ajri, nga deti-ajri, nga Express. (Pranoni anijeve rënie )
  koha Lead 3-5 ditë pune për qëllim të zakonshme pas qëllim konfirmuar.
  Politika QC Rreptë prodhimin inspektimin dhe para se të shitur provë aplikuar.
  shërbimit të veçantë për gjykim dhe rendi mostër janë në dispozicion. 

   

  pamje të përgjithshme të produktit

   

  Packaging & Shipping

   

  1.Package:

  Paketimi Detail: Një copë në një polybag, 200 copë në një kuti kartoni.

  Detail dorëzimit: Dërgesë të bëhet brenda 3-5days për qëllim normal.

  Termat 2.Pagesa:  T / T, Western Union ose PayPal.

  3.Shippment:  DHL, UPS, Fedex, EMS / Airway ose Seaways.

  4.Sample: Mostrat për testin e cilësisë janë në dispozicion, por ne mirësi t'ju kërkojë të paguani për mostrat dhe mallrave.

   

  Trade Partners

   

  kompania e Informacionit

   

   

  FAQ

   

  Q1: A jeni prodhuese ose të tregtisë kompani?

  A: Të dyja janë. Ne kemi vet fabrikën tonë. Ne kemi qenë të angazhuar në këtë fushë për 3 vjet.

  Pra, fabrika e çmimeve mund të mbahen për klientët tanë. Dhe cilësinë e produkteve dhe pas shërbimit janë më të mira se të tjerët.

   

  Q2: Si mund të marr listën tuaj të çmimeve? 

  A: Ju lutem mos lirisht të na kontaktoni në trademanager online ose na dërgoni një hetim, atëherë  ne mund të ju dërgojnë listën e çmimeve dhe më shumë informacion me email.

   

  Q3: Çfarë është çmimi i juaj më i mirë?

  A: Produktet tona kanë një gamë mjaft të gjerë të çmimeve për lloje të ndryshme dhe kërkesave të ndryshme të cilësisë. kështu na kontaktoni lirisht, ne do të jemi të lumtur të ju jap një citat me pranimin e kërkesave tuaja detajuar.    

   

  Q4: A mund të marr mostër?

  A: Sure.We zakonisht siguron mostër ekzistues për të lira vetëm të paguajnë për koston e transportit detar.

   

  Q5: Sa kohë është kampioni çojë kohë?

  A: Për mostrat ekzistuese, ajo merr 1-3days. Ata janë të lirë. 

   

  Q6: Çfarë është moq juaj?

  A: Zakonisht Moq jonë është 50  copë. Por ne e pranojmë sasi më të ulët për porosinë tuaj gjykim.

   

  Q7: Sa do të jetë i mallrave të transportit? 

  A: The mallrave varet nga pesha dhe paketim madhësinë dhe zonën tuaj.

   

  Faleminderit për leximin, ndonjë pyetje, mos ngurroni të  get in touch with us so we can help you soon.

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!